Quick Start (8.x-1.0-beta12) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: All
ne: सबै

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Permissions
ne: अनुमति

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्

en: « First
ne: « पहिलो

en: No front page content has been created yet.
ne: अहिले सम्म अगाडिको पृष्ठमा कुनै विषयवस्तु सिर्जना गरिएको छैन्।

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
