Quick Start (8.x-1.0-beta13) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: On
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: Help
ka: დახმარება

en: All
ka: ყველა

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Permissions
ka: უფლებები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.
