Quick Start (8.x-1.0-beta13) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Body
os: Мидис

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
