Quick Start (8.x-1.0-beta13) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Search
se: Oza

en: Help
se: Veahkki

en: Archive
se: Vuorká

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
