Quick Start (8.x-1.0-beta15) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sticky at top of lists
am: የዝርዝሮች አናት ላይ የሚጣበቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ

en: The installation has encountered an error.
am: የመጫን ሂደቱ እክል አጋጥሞታል።
