Quick Start (8.x-1.0-beta15) - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Body
et: Sisu

en: On
et: Sees

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Feed
et: Andmevoog

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Help
et: Abi

en: Archive
et: Arhiiv

en: Components
et: Komponendid

en: All
et: Kõik

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Menu link
et: Menüülink

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Gallery
et: Galerii

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Permissions
et: Õigused

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Editor
et: Redaktor

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Offset
et: Nihe

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: All content
et: Kõik sisu

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: The time that the node was created.
et: Sisuelemendi loomise aeg.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: The time that the custom block was last edited.
et: Kohandatud ploki viimati muutmise aeg.

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: A brief description of your block.
et: Sinu ploki lühike kirjeldus.

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]
