Quick Start (8.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Monthly archive
ug: ئارخىپلار
