Quick Start (8.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
