Quick Start (8.x-2.0-beta02) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: All
sk: Všetky

en: Panels
sk: Panely

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Gallery
sk: Galéria

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Offset
sk: Ofset

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The installation has encountered an error.
sk: V inštalácii sa vyskytla chyba.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: A brief description of your block.
sk: Stručný popis vášho bloku.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]
