Quick Start (8.x-2.0-beta07) - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Active
fy: Aktyf

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Users
fy: Brûkers

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: Member for
fy: Lid sint

en: No front page content has been created yet.
fy: Gjin ynhâld op hiemside plaetst jit.
