Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Action
am: እርምጃ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Sort by
am: ደርድር
