Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Upload
ast: Xubir

en: Created
ast: Fechu

en: Items
ast: Elementos

en: Browser
ast: Restolador
