Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Upload
be: Загрузіць

en: Created
be: Створана

en: Items
be: Элементы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Browser
be: Браўзер

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
be: Гэты тэкст будзе выкарыстаны чытачамі экрану, пошукавымі рухавікамі, і тады, калі малюнак не можа быць загружаны.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
be: Title выкарыстоўваецца як падказка, калі карыстальнік навёў мыш над выявай.
