Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Upload
cs: Nahrát

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Items
cs: Položky

en: Desc
cs: Sestupně

en: Original
cs: Původní

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Changed
cs: Změněno

en: Offset
cs: Posun

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
cs: Tento text použijí programy na čtení obrazovky, vyhledávače nebo se zobrazí, pokud se nepodaří načíst obrázek.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
cs: Nadpis se používá pro vyskakovací okno, když uživatel přetáhne myš na obrázek.

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Library
cs: Knihovna

en: Alternative text
cs: Alternativní text

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
