Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Search keywords
el: Αναζήτηση λέξεις κλειδιών

en: Upload
el: Αποστολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Desc
el: Φθί

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Browser
el: Περιηγητής

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Image Browser
el: Εξερευνητής Εικόνων

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
el: Αυτό το κείμενο χρησιμοποιείται από προγράμματα ανάγνωσης οθόνης, μηχανές αναζήτησης, ή όταν η εικόνα δεν μπορεί να εμφανιστεί.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
el: Ο τίτλος εμφανίζεται σαν συμβουλή όταν ο χρήστης καταδείξει την εικόνα με το ποντίκι.

en: Asc
el: Αύξ
