Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Upload
is: Uppsending

en: Created
is: Stovnað

en: Items
is: Liðir
