Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: On
ml: ഓൺ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
