Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Upload
mr: अपलोड

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
