Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Upload
ne: अपलोड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Original
ne: असली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
