Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
