Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Action
sq: Veprimi

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Items
sq: Elementët

en: Browser
sq: Shfletuesi
