Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Upload
bn: আপলোড

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Browser
bn: ব্রাউজার
