Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
