Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Search keywords
ca: Termes de cerca

en: Upload
ca: Puja

en: Created
ca: Creat

en: Off
ca: Inactiu

en: Items
ca: Elements

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Browser
ca: Navegador

en: Video
ca: Vídeo

en: Changed
ca: Canviat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
ca: Aquest text serà utilitzat pels lectors de pantalla, els cercadors o quan les imatges no es puguin carregar.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
ca: L'atribut títol s'utilitza com a rètol emergent quan l'usuari passa el ratolí per sobre de la imatge.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Library
ca: Biblioteca

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: Master
ca: Mestre

en: The log entry explaining the changes in this revision.
ca: L'entrada de registre que explica els canvis d'aquesta revisió.

en: Media name
ca: Nom del mèdia
