Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: On
cy: Ymlaen

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Items
cy: Eitemau

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
