Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Search keywords
et: Otsingu võtmesõnad

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Created
et: Loodud

en: Off
et: Väljas

en: Items
et: Kirjed

en: Desc
et: Kahanev

en: Original
et: Originaal

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Browser
et: Brauser

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: Offset
et: Nihe

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
et: Seda teksti kasutavad ekraanilugejad, otsingumootorid ning näidatakse siis, kui pilti pole võimalik laadida.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
et: Tiitlit kasutatakse vihjena, kui kasutaja jätab hiire pildile seisma.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The log entry explaining the changes in this revision.
et: Logi kirje redaktsiooni muudatuste kirjeldamiseks.

en: Media name
et: Meedia nimetus
