Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Action
eu: Ekintza

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Upload
eu: Igo

en: Created
eu: Sortua

en: Items
eu: Elementuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Original
eu: Originala

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
