Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
