Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
