Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Action
hy: Գործողություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Items
hy: Տարրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
hy: Այս տեքստը կօգտագործվի էկրանի ընթերցողների, որոնման համակարգերի կողմից, կամ երբ նկարը չկարողան բեռնվել:
