Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Items
ka: ელემენტები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Browser
ka: ბრაუზერი

en: - All -
ka: - ყველა -
