Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Upload
mn: Оруулах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Browser
mn: Хөтөч
