Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -
