Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Action
ps: چار

en: Search
ps: لټون

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Search keywords
ps: آرويىونې پلټون

en: Upload
ps: پورته کول

en: Items
ps: توکي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: - All -
ps: - ټول -
