Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Upload
sk: Nahrať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Off
sk: Vypnúť

en: Items
sk: Položky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Original
sk: Originál

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Changed
sk: Zmenené

en: Offset
sk: Ofset

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
sk: Tento text bude použitý čítačmi obrazoviek, vyhľadávačmi, alebo keď obrázok nie je možné zobraziť.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
sk: Názov sa používa ako popis, ktorý sa zobrazí pri prechode kurzorom myši nad obrázkom.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Media name
sk: Názov média
