Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Action
te: చర్య

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Items
te: అంశాలు

en: Browser
te: విహారిణి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
