Quick V Media (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
