Quickchat (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Add
he: הוספה

en: Token
he: אסימון

en: Rebuild
he: בנה מחדש
