Quickchat (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Add
sk: Pridať

en: API Key
sk: API Kľúč

en: API key
sk: API kľúč

en: Rebuild
sk: Obnoviť
