Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
af: Bevestig

en: Remove
af: Verwyder

en: Preview
af: Voorskou

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by
