Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Remove
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة
