Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar
