Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
ps: تاييد

en: Remove
ps: لركول

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول
