Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
tr: Onayla

en: Remove
tr: Kaldır

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Token
tr: Simge

en: Rebuild
tr: Yeniden oluştur
