Quickchat (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Model
uk: Модель

en: Token
uk: Замінник

en: Rebuild
uk: Перебудувати
