Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: Token
ja: トークン
