Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी
