Quickchat (1.0.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Add
fa: افزودن

en: Token
fa: توکن
