Quickchat (all releases) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
