Quickchat (all releases) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
